Fellne 18coll

Shitet nga: Fatos 30 Sht 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma 18 qe !!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim