Fellne 19 ZOLL per BMW

Shitet nga: Imria 11 Mar 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma 19 zoll per bmw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim