Fellne 225 40 17

Shitet nga: Rexha 05 Mar 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 225 40 17 me goma vere shum Te mira bajn per Audi A4 a6 pasat golf pes opell dhe shes 4 Goma Te veres 205 55 16 shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim