Fellne 245-50-R18 Univerzal Tel. 044633918

Shitet nga: Adhurim 31 Tet 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

520 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet shum te mira 245-50-R18 me guma te mira te veres jon kan tmontume ne passat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim