Fellne Alumin

Shitet nga: Burim 13 Sht 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 par bandsh alumini me goma te reja ne gjendje te mirë 200 vs 500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim