Fellne Alumini

Shitet nga: Burim 05 Tet 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash alumini ne gjendje te rregullt ne guna te reja pa perdor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim