Fellne Per Bmw 15 Orginal te Ardhur nga Zvicrra

Shitet nga: Fisi 10 Tet 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet te sapo ardhur ngat Zvicrra numer 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim