Fellne Per Golf 6 Me Goma Te Reja Shum Te Mira

Shitet nga: Fisi 28 Nën 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per golf 6 etj shum te mira goma te reja per info 045-295-767
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim