Fellne Per Vetura Te Ndryshme

Shitet nga: Imri 15 Nën 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shites Fellne per vetura te ndryshme Qmimi Volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim