Fellne R 14 per opel ose golf. pasat 2

Shitet nga: Fellne 31 Jan 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 fellnet dy goma jon pak mat mira e dy zbajn hiq nr.viber 37744475368
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim