Fellne R-18 M-paket per bmw

Shitet nga: Samir 26 Krr 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten ose ndrrohen me fellne ma tvogla per bmw 3she.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim