Fellne bmw 3 Te ardhura nga Zvicrra 15 numer

Shitet nga: Fis 24 Nën 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   200 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per bmw te ndryshme numer 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim