Fellne borbet me goma vere 185/65/14

Shitet nga: Fellne 23 Mar 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet n gjendje t shkelqyer modeli borbet me goma t veres shum t bukura felnet bejn per opel corsa golf 2 golf 3 pasat vectra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim