Fellne golf 3 15"

Shitet nga: Muhamet Hetemi 16 Shk 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne golf 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim