Fellne me Goma

Shitet nga: Fellne 24 Tet 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellet te fiati t
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim