Fellne me gjith guma 130 urgjent

Shitet nga: Fellne 18 Shk 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per bmw guma M.S nr 205 -55-16 nr viberit +386-49-147-155
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim