Fellne me goma 17 qe

Shitet nga: bastri 19 Sht 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellne 17 me goma bashk jon te mira per me shume info kontaktoni nr 044698476
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim