Fellne me goma 18zoll per Mercedes.

Shitet nga: Mergim Kryeziu 22 Krr 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me goma 18zoll per mercedes te ardhura nga zvicra ne gjendje shum te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim