Fellne me goma nr-15

Shitet nga: Arber 29 Qer 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR   130 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me goma fellnet jon 15-she
bojn per Wv.

Viber:+38649283315
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim