Fellne me goma

Shitet nga: Reshat 04 Dhj 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
i shes fellnet me gjith goma jan 15 i ndrroj me naj par mat vogla per golf 3sh kush ka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim