Fellne me goma

Shitet nga: Reshat 18 Mar 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes ose ndrroj fellnet nje par jan 15 ndersa tjerat jan 14 i ndrroj me naj par per golf 3 kush ka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim