Fellne me goma

Shitet nga: Bekim 18 Mar 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me goma 225/45 R17 , jan per Passat , Golf 5 dhe Audi .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim