Fellne me gome rezerv per X5-X6 nr19

Shitet nga: Lami 05 Tet 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me gome rezerv per X5-X6 nr19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim