Fellne me guma

Shitet nga: Berat 01 Pri 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet pa asni grrith per mercedes me guma shum tmira M/S 185-65-15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim