Fellne me guma te mira 245-50-R18

Shitet nga: Adhurim 29 Nën 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

520 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne te mira jon kon montune ne passat bojm ndrrim me 16 ose 18 qe bojn per passat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim