Fellne origjinal per opel 195/65/15"

Shitet nga: Agon 02 Pri 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per te gjitha llojet e opellit jan ne gjendje shum te mir gjithashtu edhe gomat e veres jan shum te mira thuaj se te reja arsyja e shitjes osht sepse nuk um duhen ma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim