Fellne per Audi Mercedes

Shitet nga: REMZI HOXHA 27 Mar 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne te ketyre lojev te kerreve audi A4 Mercedes Gollf 5 Passat 4-5 T4 vitit 2000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim