Fellne per BMW 18-she 2 copa

Shitet nga: Fellne 03 Dhj 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan te ardhura nga zvicrra jan shum te rujtura per ma shum na kontaktoni ne viber +37744492505
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim