Fellne per BMW m3 nr17

Shitet nga: Lami 05 Mar 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per BMW m3 nr17. jane ne gjendje shum te rregullt pa goma dhe jane 2 copa 8.5cool e 2 copa jane 7.5cool
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim