Fellne per Bmw 17she M Paket Te rujtura ne goma

Shitet nga: Albert jashanica 11 Nën 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR   400 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 fellne me goma shum Te rujtura qyki Numer mun te thirrni ne viber ose Whats app ose ne shkruni Email Jashanica@hotmail.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim