Fellne per Mercedes 16

Shitet nga: Lipjan 20 Pri 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne 16 origjinal te mercedes benz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim