Fellne per Mercedes

Shitet nga: O.Z 11 Pri 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet per Mercedes ML ,GL etj,
Jan shum ne gjendje te mir me Goma firmes O.Z kush o Merakli e din qfare jan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim