Fellne per Mercedess,c class ,e class,a class nr15

Shitet nga: Lami 05 Mar 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per Mercedess,c class ,e class,a class nr15 . jane shum te ruajtura me goma shum te mira continental me nr 195-65-15 dhe jane komplet me shtrafa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim