Fellne per Opel

Shitet nga: Lami 20 Pri 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jane me goma 205-55-16 te perdorura ne gjendje te mir per OPEL Astra G , Zafira , Vecter ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim