Fellne per Opel Astra

Shitet nga: Faton 15 Mar 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
- Shes Fellnet per Opel Astra 255 / 55 / 16
Me goma te mira MICHELIN

Viber : +377 44 374 818
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim