Fellne per Opel vectra ,,C''195/65/15

Shitet nga: Fellne 02 Maj 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesim fellnet jan shum t bukura t ardhuna nga jasht jan per vetura Opel vectra C Astra H jan shum t bukura nuk jan t gervishura jan n gjendje shum t bukur me nj fjal pa vrejtje 5 vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim