Fellne per Volvo 195/65/15

Shitet nga: Fellne 18 Pri 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesim fellnet jan shum t bukura t ardhuna nga jasht jan per vetura Volvo jan shum t bukura nuk jan t gervishura jan n gjendje shum t bukur me nj fjal pa vrejtje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim