Fellne per bmw 18

Shitet nga: fellne 22 Nën 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jan te ardhura nga zvicrra jan 2 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim