Fellne per golf 2-3 dhe pasat

Shitet nga: Fatmir 08 Shk 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jon shum te reujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim