Fellne per mercedes 190-200 4 fellne

Shitet nga: Selami 16 Mar 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per mercedes 190-200-250-opell omeg-etj.. 4fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim