Fellne per mercedes benz

Shitet nga: labinot 18 Tet 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne te shum te mira qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim