Fellne per opel Astra , Zafira , Vectra nr15

Shitet nga: Lami 05 Mar 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per opel Astra , Zafira , Vectra nr15 jan ne gjendje shum te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim