Fellne per opel astra , zafira ,vectra nr15

Shitet nga: Lami 25 Shk 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per opel astra , zafira ,vectra nr15. jane me goma nr 185-65-15 ne gjendje shum te mire dhe mund te shiten pa goma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim