Fellne

Shitet nga: Cati 28 Shk 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per toyota te ardhura nga zvicrra shes ose ndrrim me fellne per Golf 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim