Fellne

Shitet nga: Enver 22 Pri 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 235.35.20 coll krom jan pak rrethin e grrith ama
Jam shum te mira gomat e reja prej zvicrres jon ardh nje kapak i mungon gjat transportit ja kan hup

Per BMW jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim