Fellne

Shitet nga: Ahmet 23 Gsh 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per ww dhe opell jan14 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim