Fellne

Shitet nga: Burim 15 Sht 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 par bandash alumini me goma te reja gjendje te rregullt 200 vs 500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim