Fellne

Shitet nga: Burim 27 Sht 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 par bandash alumini gjendje te regullt me goma te reja 200 vs 500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim