Fellne

Shitet nga: Burim 03 Tet 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   200 500 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 par bandash alumini ne gjendje te rregullt me goma te reja 200 vs 500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim