Fellne

Shitet nga: Burim 05 Tet 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne alumini gjendje te rregullt me gona te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim